Vstavaná skriňa AKCIA

Hľadáte úložný systém do ktorého sa vám všetko zmestí? Vstavaná skriňa je ideálnym riešením. Stačí ak máte v miestnosti voľný priestor s hĺbkou aspoň 30 cm, so vstavanou skriňou na mieru ho môžete využiť až o 50 % efektívnejšie. Vstavané skrine poskytujú dostatok miesta na uloženie odevov, bielizne, obuvy, domáce spotrebiče, športové potreby a iné obľúbené veci. Sú inštalované presne na mieru a podľa vašich predstáv, u nás si teraz môžete objednať vstavanú skriňu bez montáže za veľmi výhodnú cenu

Vstavaná skriňa bez montáže

Ideálne riešenie pre šikovných majstrov. Dodáme vám na mieru pripravenú, ale rozobratú skriňu, ktorú si doma sami zložíte. Vstavaná skriňa obsahuje základné vnútorné rozloženie, je pripravená a narezaná na mieru vrátane kolajníc, posúvneho systému a strieborných madiel. Vstavané skrine vyrábame výhradne z kvalitných profilov pripravených na mieru v našej výrobnej hale. Informujte sa u nás o možnosti objednania vstavanej skrine bez montáže.

Cena za vstavanú skriňu bez montáže

Na bežnom metri ušetríte až 65. Bežná cena za bm je 330€. Akciová cena je 265€ za bm.

Biela vstavaná skriňa v akcii

  • Komplet vstavaná skriňa v bielom prevedení, vrátane hliníkových madiel už za 299 za bm.
  • Zrkadlové dvere na vstavanú skriňu za doplatok 99€.
Vstavaná skriňa AKCIA

Využite niektorú z našich aktuálnych akcií na vstavané skine a ušetrite. Pre viac informácii nás kontaktujte. Veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Sme tu pre Vás