Vstavaná skriňa od nás, vyrieši každý nevyužitý priestor u vás.

Ak ste sa rozhodli, že sa do Vašeho bytu či domu hodí vstavaná skriňa, šatník a posuvné dvere ste na správnom mieste. Naša firma www.vstavana-skrina.sk Vám ponúka svoje 16 ročné skúsenosti na slovenskom a zahraničnom trhu, s ktorými Vám poskytne odbornú pomoc pri výbere vstavaných skríň, posuvných dverí a šatníkov. Vstavané skrine, šatníky či posuvné dvere sú vyrábané iba u nás v NAŠEJ firme a nie sme žiadny sprostredkovatelia veľkých výrobcov posuvných dverí.

Máte možnosť si objednať vstavanú skriňu presne na mieru podľa Vašich predstáv a požiadaviek s predĺženou zárukou na posuvné dvere až na 5 rokov. Zaoberáme sa aj kompletným nábytkom na mieru. Ak máte záujem aj o iný nábytok, dá sa objednať kuchynská linka, obývačka, detská izba alebo spálňa.

Vstavaná skriňa je vlastne praktické riešenie dnešného moderného nábytkového designu domova, dá sa nakombinovať tak, aby vyhovela Vašim potrebám a vkusu. Ponuka našej spoločnosti je veľmi široká. Môžete si vybrať do vstavaných skríň drevené zásuvky na topánky a oblečenie. Máme v ponuke rôzne držiaky na vysávače, kravaty a atd. Stačí nás kontaktovať a ochotný personál Vám pomôže a poradí s výberom vstavanej skrine, posuvných dverí a šatníkov na mieru.

Vnútorný priestor vstavaných skríň dokáže poskytnúť koncovému zákazníkovi širokú variabilitu vnútorného priestoru. Do skríň bežne umiestňujeme drevené zásuvky (kontajnery), vešiaky na oblečenie, vešiaky na opasky, vešiakové tyče, kovové police a ďalšie prvky. Je to preto, aby vstavané skrine maximálne využili priestor, do ktorého sú umiestňované.

Našim zákazníkom vyrábame vstavané skrine na mieru podľa ich vlastných alebo našich výrobných nákresov. Vstavané skrine vyrábame z rôznych LTD laminovaných dosiek, ktoré predstavujú základný materiál na vstavané skrine, šatníky a ostatný nábytok na mieru od najznámejších výrobcov ako EGGER, BUČINA, WODEGO, KAINDL, FUNDERMAX. LTD laminované dosky sú obľúbené vďaka dlhej životnosti a širokej ponuke farieb a drevodekorov. Samozrejmosťou sú od nás všetky dosky vo vstavanej skrini s ABS hranami. Ponúkame vám ako jediný až cez 200 druhov drevodekorov a unifarieb v hrúbke 1,8 cm aj na dverách.

Výplne posuvných dverí môžu byť aj zrkadlové – strieborné, farebné, dymové, alebo lacomat a matelac – mliečne, číre, s vyše 15 farebnými odtieňmi. Na posuvné dvere vstavaných skríň sa často používajú aj lesklé materiály a fototapety, ktoré nájdete v našom vzorkovníku farieb.

Najpoužívanejšie materiály na posuvné dvere sú:

Dekory Egger

Viac info

Priesvitné sklá

Viac info

zrkadlo srieborne

Zrkadlá

Viac info

Viac info

Lakovaná dyha na dverách

Viac info

Naše rámy na dverách

Viac info

Rozdelenie posuvných dverí môžete mať napríklad

  • Plné dvere bez delenia – tam je vypočítaná vždy najlepšia cena.
  • Alebo delené s pásikom – tam bude LTD vrch a spodok a v strede bude sklo lacomat, ale to sklo je za príplatok podľa nameraných m2.
  • Ďalšie dvere môžu byť kombinované – 2. časti budú LTD, 3. časti lacomat, tam je ale ďalší príplatok za sklo podľa nameraných m2.

Začíname s nákresom vstavanej skrine.

Stačí len trocha času a inšpirácie a z našich fotiek a prác si môžete začať navrhovať Vašu vstavanú skriňu podľa vašich potrieb. Keď budete mat návrh hotový, stačí ho poslať na e-mail info@vstavana-skrina.sk a potom Vás budeme kontaktovať s najlepšou cenovou ponukou na vstavanú skriňu, posuvné dvere alebo šatníkom na mieru.

Pozrite si naše zrealizované práce

Zameranie priestoru

Treba si zmerať priestor a to výšku, hĺbku a šírku vstavanej skrine alebo šatníka, kde si ich chcete umiestniť. Ak sa budete chcieť viac spoliehať na odbornú radu našej firmy pri výbere celkovej vstavanej skrine oslovte našu firmu, ktorá Vám zabezpečí poradenstvo a presné zameranie priestoru, kde chcete umiestniť vstavanú skriňu, šatník, alebo posuvné dvere. Dozviete sa potom na mieste bližšie informácie o možnostiach využitia priestoru na danú vstavanú skriňu.

Čo si objednať do vstavanej skrine?

Vnútorné usporiadanie skrine záleží na Vás ako Vám vyhovuje a bude slúžiť Vašim potrebám. Na výber máme do vstavanej skrine:

  • Pevnú šatníkovú tyč, sklopné šatníkové tyčky, drevené zásuvky, drôtené koše, drevené poličky, pomalé dovieranie dverí, držiaky kravát, na hadicu od vysávača, metiel a vešiak na nohavice a iné.
  • Pevná šatníková tyč – slúži na vešanie oblečenia. Vešiak má okolo 50 cm a tak vnútorná hĺbka vstavanej skrine musí byt minimálne 60 cm, lebo posuvné dvere zaberajú 10 cm z celkového rozmeru skrine. Ak je hĺbka vstavanej skrine menšia ako 60 cm, je nutné použiť do skrine výsuvy v rôznych dĺžkach, na ktoré sa jednotlivé ramienka vešajú kolmo za seba.
  • Sklopná šatníková tyč ( pantograf ) – slúži pre vešanie vecí do horného priestoru skrine, kam sa človek nedostane bez rebríka alebo stoličky.
  • Naše drevené zásuvky sú vyrábané v našich dielňach. Veľkosť zásuvky sa dá takto prispôsobiť danému otvoru, kde budú viaceré zásuvky umiestnené. Na zásuvkách sú použité vždy kvalitné guličkové plnovýsuvy od najlepších a najznámejších firiem ako HETICH, GTV,FVG,BLUM.
  • Drôtené koše na obyčajných rolničkových výsuvoch sa používajú tak isto, a to na uloženie osobných vecí, ale nie až takých malých ako pri drevenej zásuvke. Z dvôvodu prepadnutia malých vecí cez otvory. Ich ďalšou nevýhodou je však štandardná šírka a to iba 40, 50 a 60 cm a výška je iba 10 a 15 cm. Na tieto drôtené koše sa musia prispôsobiť otvory a priečinky vo vstavanej skrine.
  • Drevené police sú najpoužívanejšie na ukladanie vecí vo stavanej skrini. Naše police sa režú na štandardnú dĺžku a to 51 cm pri hĺbke skrine na 60 cm. Vždy, keď je hlbšia skriňa, rastie aj hĺbka políc. Police upevňujeme na pevno a to s plastovými trojuholníkmi, alebo potom voľne na podperky a to podľa požiadaviek zákazníka. Môžu sa aj striedať a to jedna polica pevná a dve na podperky, a to preto, aby bola zabezpečená dostatočná pevnosť korpusu vstavanej skrine.

Sme tu pre Vás